Coraz więcej młodych ludzi chce swoje wieczory kawalerskie i panieńskie spędzić aktywnie na spływie kajakowym, paintballu czy ucząc się przetrwania na szkoleniach survivalowych.

Wieczory panieńskie i kawalerskie nad morzem

Tradycja organizowania wieczorów kawalerskich i panieńskich jest głęboko zakorzeniona w polskiej kulturze. Zwyczajowo jest to ostatni dzień wolności przyszłej pary młodych, skłania do niczym niepohamowanej zabawy. Zorganizowanie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego nad morzem jest świetnym pomysłem! To  przyjęcie na każdą kieszeń i gwarancja doskonałej zabawy. 

Doskonała zabawa na świeżym powietrzu

Obecnie mamy niewiele okazji do oddychania prawdziwie czystym powietrzem, dlatego planując wieczór panieński lub kawalerski warto zapewnić sobie i innym aktywną rozrywkę na świeżym powietrzu! Niezwykłą przygodę z łatwością możemy połączyć ze wspaniałym wieczorem kawalerskim lub panieńskim.

Nasza firma oferuje dla Was wspaniałą zabawę za niską cenę, od rana do nocy.

Odpowiedni scenariusz

Harmonogram dopasowany do indywidualnych potrzeb, pomysłów i budżetu stanowi podstawę dobrego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, dlatego warto zastanowić się, czy bardziej zależy nam na ucztowaniu, spędzaniu aktywnie czasu, czy połączeniu obu tych form w niezapomnianą imprezę integracyjną nad morzem.

Przykładowy scenariusz:

 • 09.00 przyjazd i zakwaterowanie
 • 10.30 spływ kajakowy
 • 12.30 ognisko pieczenie kiełbasek, kawa, herbata
 • 13.30 rozgrywki w paintball, realizacja trzech scenariuszy
  • obrona grodu
  • ochrona VIP-a
  • terminator
 • 17.00 powrót do miejsca zakwaterowania
  • Biesiada

Oczywiście scenariusz możemy dowolnie ustawiać zgodnie z państwa s

Organizacja

Dobra zabawa zaczyna się wtedy, kiedy nie trzeba się martwić o wiele spraw. Dlatego na życzenie organizujemy pyszne jedzenie, zajmujemy się wszystkimi atrakcjami i transportem, a jeśli zabawa  z niezapomnianego wieczoru przemieni się w niezapomnianą noc, zajmiemy się również kwestią transportu.

Spływ kajakowy Regą

Spływ szerokim, pięknym nurtem rzeki Regi zapewnia chwilę kontemplacji natury, odpowiednio wymierzoną dawkę adrenaliny, piękne widoki i relaks. Poziom trudność trasy dopasowany do zaangażowania, umiejętności i chęci uczestników przedsięwzięcia zapewni odpowiednią rozrywkę będącą wstępem do wspaniałej zabawy.

Doskonała opcja dla osób lubiących umiarkowany wysiłek fizyczny, przebywanie na łonie przyrody, świeże nadmorskie powietrze i piękne widoki, umożliwiające odprężenie się i zapomnienie o stresie związanym z codziennością i oddanie się w pełni dobrej zabawie.

Ponieważ bezpieczeństwo uczestników imprezy jest najważniejsze, uczestnicy spływu kajakowego wyposażeni zostają w kapoki.

Rozgrywka paintballowa

Duch rywalizacji, opracowanie taktyki, praca zespołowa i spora dawka adrenaliny – to wszystko jest zawarte w ciekawym scenariuszu rozgrywki, którą zapewni paintball. Wysoko ceniona rozrywka nie tylko przez entuzjastów militariów, ale także przez amatorów tego sportu. Przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności może zapewnić doskonałą rozrywkę, która rozładuje stres i napięcie towarzyszące nam wszystkim w życiu.

POMAGAMY W REZERWACJI NOCLEGÓW

Wikingowie Regi – wieczory kawalerskie i panieńskie

Pomorze, Pomorze zachodnie, Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Nowogard, Stargard, Świnoujście, Pobierowo, Rewal, Niechorze, Mrzeżyno, Grzybowo, Dziwnów, Międzyzdroje, Mielno, Dźwirzyno, Rogowo, Gryfice, Resko, Płoty, Łobez, Piła, Szczecinek, Poznań, Gorzów Wielkopolski