SZLAK KAJAKOWY RZEKI REGI

Rzeka Rega jest czwartą pod względem długości (po Wiśle, Odrze i Pasłęce) rzeką w Polsce, które uchodzą bezpośrednio do Morza Bałtyckiego. Jest jedną z największych rzek przymorza i drugą rzeką woj. zachodniopomorskiego pod względem przepływów. W rzece żyje wiele gatunków ryb, wśród których dominuje łosoś, troć, pstrąg potokowy, szczupak. Walory krajobrazowo przyrodnicze rzeki Regi umiłowali kajakarze. Rega należy do jednych z najdłuższych i najpiękniejszych w województwie zachodniopomorskim. Rozpoczyna się w Świdwinie, a kończy w Mrzeżynie. Rzeka Rega nie przepływa przez większe kompleksy leśne. Ze względu na brzegi porośnięte kępami krzewów i drzew robi wrażenie rzeki leśnej. Brzegi są dość wysokie i trudno dostępne, zarośnięte różnorodnymi gatunkami roślin. Pochylone i zatopione w korycie drzewa, gęste krzewy oraz zwisające gałęzie czynią spływ bardziej atrakcyjnym. Spływy Regą należy zaliczyć niewątpliwie jednej z lepszych form aktywnego wypoczynku spędzonego na łonie natury.

SZLAK KAJAKOWY RZEKI PARSĘTY

Parsęta wypływa z okolic Parsęcka, płynie przez wiele miejscowości m.in. przez Białogard, Karlino. W dolnym odcinku „przecina” Kołobrzeg wpadając do Bałtyku. Szlak kajakowy Parsętą jest bardzo wymagający dla kajakarza, szczególnie w górnym biegu rzeki. Włożony wysiłek jest wielokroć nagradzany licznymi przygodami, sprawiającymi, że Parsęty nie da się zapomnieć. Spływy Parsętą należy zaliczyć niewątpliwie jednej z lepszych form aktywnego wypoczynku spędzonego na łonie natury.

SZLAK KAJAKOWY RZEKI MOŁSTOWEJ

Rzeka Mołstowa to niedługa rzeczka. Jej długość (w zależności od źródła) wynosi od 48,9 km do 57 km. Jest to prawobrzeżny dopływ rzeki Regi. Szlak kajakowy Mołstowej jest bardzo wymagający dla kajakarza. Czeka tu wiele niespodzianek związanych z powalonymi drzewami i wystającymi z wody kłodami. Spływ kajakowy Mołstową należy zaliczyć niewątpliwie do jednego z trudniejszych szlaków kajakowych w województwie zachodniopomorskim.

WYPOŻYCZANIE KAJAKÓW

Wystarczy określić trasę, miejsce startu i zakończenia spływu, dzień rozpoczęcia i zakończenia oraz ilość kajaków. Nasza wypożyczalnia kajaków dostarczy sprzęt w określone miejsce i odbierze po zakończeniu spływu. Z uwagi na nasze doświadczenie będziemy Państwu polecać znane i sprawdzone przez nas miejsca startu i zakończenia spływów.

PAINTBALL

Jest to wspaniała forma aktywnego wypoczynku, dla ludzi lubiących przygodę, rywalizację i ruch, a wszystko to przeplatane odrobiną adrenaliny.

Paintball jest to gra zespołowa polegająca na prowadzeniu pozorowanej walki przy wykorzystaniu karabinków strzelających różnokolorowymi kulkami żelowymi. Zwycięża drużyna, która pierwsza osiągnie cel ustalony na podstawie wcześniej przyjętego scenariusza.

MARSZ NA ORIENTACJĘ

Jest to gra terenowa. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie w lesie lub w innym terenie wyznaczonym punktów kontrolnych na podstawie otrzymanej mapy w określonym limicie czasu.

NEPTUNALIADA

Impreza ma rekreacyjno – integracyjny charakter. W programie m.i.n:

  • Powitanie Słońca, Morza i Neptuna,
  • Przejście „Drogi meki”,
  • „Chrzest Morski” z nadaniem imienia,
  • wręczenie certyfikatu „chrztu morskiego”,
  • złożenie ślubowania Neptunowi,
  • konkursy o nagrodę Neptuna.

ŻOŁNIERSKA PRZYGODA

To smak prawdziwej wojskowej przygody i okazja do poznania żołnierskiego życia. Program jest układany indywidualnie i może zawierać różne scenariusze:

  • podstawy przeżycia w terenie,
  • podstawy survivalu przy wykorzystaniu jedynie indywidualnego wyposażenia,
  • przejście szkolenia zapoznawczego,
  • podstawy taktyki w polu walki z wykorzystaniem gry terenowej Paintball

Całość jest prowadzona przez doświadczonych instruktorów przez obecnych i byłych żołnierzy.

TRZEBIATOWSKI TRIATLON DLA TWARDZIELI

To połączenie jazdy rowerem, marszu i spływu kajakowego.

WIECZORY PANIEŃSKIE, KAWALERSKIE I URODZINY

Jeżeli organizujesz wieczór panieński, kawalerski lub urodziny w Trzebiatowie lub jego okolicach (miejscowości nadmorskie) to możemy pomóc w jego realizacji.


Wikingowie Regi – kajaki, wyprawy kajakowe Regą, Parsętą, Mostową i innymi rzekami Pomorza Zachodniego. Spływy kajakiem do morza, paintball, imprezy integracyjne, survival, marsze na orientację, wieczory panieńskie i kawalerskie

Obszar działalności: Pomorze, Pomorze zachodnie, Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Nowogard, Stargard, Świnoujście. Pobierowo, Rewal, Niechorze, Mrzeżyno, Grzybowo, Dziwnów, Międzyzdroje, Mielno, Dźwirzyno. Rogowo, Gryfice, Resko, Płoty, Łobez, Piła, Szczecinek, Poznań, Gorzów Wielkopolski