Firma nasza dysponuje dużą ilością kajaków i osprzętu.

Posiadamy najnowszy model kajaków turystycznych z polietylenu firmy Aquarius Pro Tour 470, kajaki polietylenowe Nati a także kajaki turystyczne wykonane z laminatu.


Kajaki polietylenowe Pro Tour 470

Kajaki polietylenowe Pro Tour 470 to bezpieczne, turystyczne kajaki dwuosobowe z miejscem dla dziecka, mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze. Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są ich olbrzymią zaletą.

DANE
Długość – 470 cm
Szerokość – 78 cm
Waga – 38 kg
Wysokość burty – 41 cm
Wodoszczelna komora bagażowa – 90 litrów
Max ładowność – 290 kg

Więcej informacji można przeczytać na stronie producenta: www.aquariusport.com


Kajaki polietylenowe Natii

Kajaki polietylenowe Natii są wykonywane na licencji renomowanej firmy niemieckiej Lettmann to świetna propozycja na spływy kajakowe jedno i wielodniowe na jeziora i rzeki . Posiadają bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem są płaskodenne z wbudowaną na końcu stopką co sprawia że bardzo dobrze prowadzi się.

DANE
Długość – 425 cm
Szerokość – 86 cm
Waga – 32 kg
Ładowność – 300 kg

Kajaki jak poprzednie posiadają wygodne składane fotele, szczególnie polecane na spływy jedno lub dwudniowe. Ich wielką zaletą jest zwrotność i mała waga.


Kajaki laminatowe

Kajaki laminatowe, które coraz częściej wypierane są przez te polietylenowe, to nadal mają dość spore grono zwolenników.
Bardzo dużą zaletą kajaka turystycznego wykonanego z materiału włókna szklanego jest zachowywanie się na spokojnych wodach (jeziora i spokojne rzeki) mniejsze opory tarcia, bezpieczeństwo zapewnia płaskodenny, szeroki kadłub.

DANE
Długość – 490 cm
Szerokość – 80 cm
Waga – 36 kg


Wiosło Twin Alu

Uniwersalne wiosło kajakowe Twin Egalis. Aluminiowy drążek, pióro wykonane z mocnego i wytrzymałego polietylenu. Polietylen z wytrzymałością cieplną oraz na promienie UV.

DANE
Długość – 225 cm
Waga – 1,4 kg
Średnica drążka – 3 cm
Szerokość pióra – 20 cm
Długość pióra – 37 cm


Wiosło drewniane

DANE
Długość – 220- 225 cm
Waga – 1,4 – 1,7 kg
Średnica drążka – 3 cm
Szerokość pióra – 20-22 cm
Długość pióra – 37 -40 cm


Kamizelki asekuracyjne

Kamizelki asekuracyjne „Olimp
Kamizelki asekuracyjne „Aquarius