Zapraszamy wszystkich chętnych do rozgrywek w PAINTBALL


Jest to wspaniała forma aktywnego wypoczynku, dla ludzi lubiących przygodę, rywalizację, ruch a wszystko to przeplatane odrobiną adrenaliny. Paintball jest to gra zespołowa polegająca na prowadzeniu pozorowanej walki. Przy wykorzystaniu karabinków strzelających różnokolorowymi kulkami żelowymi. Zwycięża drużyna która pierwsza osiągnie cel ustalony na podstawie wcześniej przyjętego scenariusza.

Dlaczego u nas warto brać udział w rozgrywkach w PAINTBALL

 • Dobry sprzęt
 • Zajęcia prowadzą wyszkoleni instruktorzy (byli wojskowi)
 • Na życzenie klientów realizujemy wiele ciekawych scenariuszy
 • Walki odbywają się w ciekawym i zróżnicowanym terenie
 • Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników
 • Niska cena przy super zabawie
 • Dbamy o to by klient był zawsze zadowolony

Cennik:

80 zł / osoba, a w cenie zawarte jest:

 • umundurowanie
 • maska
 • karabinek
 • 200 kulek
 • opieka instruktora

Dodatkowe kulki można nabyć w cenie 0,25zł / szt.

Przy grupach powyżej 20 osób ceny do negocjacji.

Jak zgłosić się do rozgrywek:

Wystarcz zadzwonić pod numer telefonu 608517859 lub 501225685 i umówić się. Dla grup powyżej 10 osób rozgrywki prowadzone są codziennie. Dla osób indywidualnych zbieramy grupy raz w tygodniu w środy. Trzeba się umówić pod w/w telefonami. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, biesiady itp.

Proponowane scenariusze:

1. OBRONA GRODU


Graczy dzielimy na dwie drużyny atakującą i broniącą. Drużyna broniąca udaje się do grodu /miejsca oznaczonego jako gród/. Obrońcom nie wolno wychodzić poza wyznaczony teren. Gra kończy się kiedy atakujący zdobędą flagę, kiedy broniący zlikwidują wszystkich atakujących lub kiedy jednej drużyn skończą się kulki. Limit kulek według wcześniejszych ustaleń po 50, 100, 150 lub 200.

2. OCHRONA VIPa


Jedna osoba z grupy zostaje wybrana na VIPa, uczestniczy w grze bez broni. Pozostałych graczy dzieli się na dwie drużyny w proporcji 1/3 to terroryści 2/3 ochrona. Zadaniem ochrony jest przeprowadzenie po wyznaczonej trasie z wyznaczonego punktu A do punktu B VIPa bez trafienia go przez terrorystę.

3. SNAJPER


Wybieramy jednego gracza który będzie tytułowym snajperem dostaje on karabinek i odpowiednią ilość kulek /w zależności od ilości podchodzących go graczy 50,100 lub 150/ Snajper /jedyny gracz który ma broń i kulki / siada w miejscu tak aby widział jak największy obszar /najlepiej na górce/ pozostali gracze bez broni starają się podejść skokami lub w inny sposób jak najbliżej snajpera, wygrywa ten który podejdzie najbliżej. Gracze bez broni ćwiczą umiejętności poruszania się w terenie korzystania z przeszkód terenowych. Snajper ćwiczy swoja celność.

4. JEŃCY


W grze biorą udział dwie drużyny każda drużyna dąży do wzięcia 3 jeńców. Wygrywa ta drużyna która pierwsza weźmie do niewoli 3 graczy, lub zlikwiduje wszystkich graczy drużyny przeciwnej. Jeńcem zostaje gracz który został trafiony w rękę lub w nogę, trafienie w korpus lub w głowę eliminuje gracza. Gracz trafiony w rękę lub w głowę kładzie lewą rękę na głowie i dotknięty przez przeciwnika idzie za nim w wyznaczone miejsce siada na ziemi i czeka na zakończenie gry lub na uwolnienie. Jeńca można uwolnić poprzez dotknięcie go przez gracza ze swojej drużyny. Dowolna ilość kulek.

5. EKSTERMINATOR


10 graczy każdy walczy na własną rękę wygrywa ten który ocaleje. Jeżeli jest więcej grup to ostatni pojedynek to pojedynek mistrzów.

6. BITWA O FLAGĘ


Dwie drużyny ustawiają się po przeciwnych stronach i rozpoczynają grę ze swoich baz na sygnał. Każdy zespół ma swoja flagę. Zawodnicy trafieni kończą grę i schodzą z pola walki, zawodnik który niósł flagę a został trafiony zostawia flagę w miejscu trafienia i schodzi z pola walki. Wygrywa ta drużyna która doniesie flagę przeciwnika do swojej bazy.

7. POLOWANIE

8. ODBICIE ZAKŁADNIKÓW

9. POJEDYNEK


Wikingowie Regi – paintball, organizacja paintball

Pomorze, Pomorze zachodnie, Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Nowogard, Stargard, Świnoujście, Pobierowo, Rewal, Niechorze, Mrzeżyno, Grzybowo, Dziwnów, Międzyzdroje, Mielno, Dźwirzyno, Rogowo, Gryfice, Resko, Płoty, Łobez, Piła, Szczecinek, Poznań, Gorzów Wielkopolski