Imprezy integracyjne w naszym wykonaniu:

 • Spływy kajakowe rzeką Regą, Parsętą, Mołstową i innymi rzekami
 • Zimowe ekstremalne spływy kajakowe
 • PAINTBALL / WOODSBALL
 • Imprezy tematyczne:
  • Szlakiem Potraw naszych Przodków
  • I Ty zostań Wikingiem
  • Neptunaliada
  • Żołnierska Przygoda
 • Marsze na orientację
 • Podstawy survivalu
 • Catering

A może integracja nad morzem?

Wiele firm decyduje się na organizowanie imprez integracyjnych dla swoich pracowników. Wpływają one pozytywnie na relacje w pracy, zmniejszają poziom napięcia w zespole, zacieśniają więzy i uczą współpracy.

Żyjąc w świecie pełnym stresów i technologii warto pozwolić sobie i swoim współpracownikom czy kontrahentom na aktywny wypoczynek na łonie natury.

Paintball Trzebiatów

Rozgrywki paintballowe przypłynęły do nas wprost z Ameryki, gwarantując doskonałą zabawę całym rzeszom entuzjastów aktywnej rekreacji o charakterze militarnym.

Paintball stanowi doskonałą rozrywkę dla współpracowników, ponieważ współpraca na polu paintballowej walki, układanie taktyki, zaangażowanie i komunikacja przekłada się następnie na współpracę na polu zawodowym i oficjalnym, a dodatkowo zapewnia odpowiednią dawkę adrenaliny i pomaga rozładować negatywną energię skumulowaną podczas długich godzin za biurkiem. Przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności dostarcza bardzo dużo dobrej zabawy.

Spływy kajakowe Regą

Spływ kajakowy to okazja do obcowania z naturą, aktywnego wypoczynku, obserwacji przyrody, a także doskonałe warunki do zintegrowania się zespołu. W zależności od chęci i zaangażowania uczestników trasa może być bardziej lub mniej wymagająca, ale niezależnie od wybranego poziomu trudności będzie to świetnie wykorzystany czas.

Zalety aktywnego wypoczynku nad morzem

W XXI wieku żyje się szybko i intensywnie przy jednoczesnym zatraceniu kontaktu z naturą. Rozłączenie się człowieka ze środowiskiem naturalnym powoduje szereg niekorzystnych skutków, problemy ze snem, stres czy niekontrolowane przybieranie na wadze.

Dlatego z myślą o swoich pracownikach wybierając miejsce na wspólną integrację warto poważnie rozważyć wybranie opcji spędzenia wspólnego czasu blisko natury, na świeżym powietrzu, gdzie możliwe będzie zresetowanie się, głęboki odpoczynek i nabranie siły na kolejne wyzwania, które przyniosą nam współczesne czasy.

Dodatkowo nadmorski mikroklimat charakteryzuje się czystym powietrzem, tak cennym w czasach nasilonych zanieczyszczeń w miastach. Taka wyprawa z pewnością wpłynie pozytywnie na układ oddechowy i poprawę samopoczucia związaną z dotlenieniem.

Pełen profesjonalizm

Każda firma ma swoje oczekiwania i wymagania, dlatego scenariusze imprez są uzgadniane i uwzględniają budżet, potrzeby i oczekiwany charakter imprezy. Dobra organizacja takiego przedsięwzięcia oraz  jego bezproblemowa realizacja są podstawą sukcesu imprezy integracyjnej nad morzem i nie tylko.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Pomorze, Pomorze zachodnie, Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Goleniów, Nowogard, Stargard, Świnoujście, Pobierowo, Rewal, Niechorze, Mrzeżyno, Grzybowo, Dziwnów, Międzyzdroje, Mielno, Dźwirzyno, Rogowo, Gryfice, Resko, Płoty, Łobez, Piła, Szczecinek, Poznań, Gorzów Wielkopolski

NA PAŃSTWA ŻYCZENIE DOTRZEMY POD KAŻDY WSKAZANY ADRES